Veterinární ambulance
u Svaté Barbory

Veterinární ambulance

Ceník

Možnost platit kartou!

Ceny veterinárních úkonů jsou závislé na množství a druhu použitých léčiv. Ceny vakcinací se například liší podle použité vakcíny (používáme značky Biocan, Eurican, Rabisin, Purevax a Nobivac).  Níže uvedené ceny jsou tedy pouze orientační, mohou se lišit podle hmotnosti zvířete a náročnosti úkonu. 

Není také bohužel možné uvést cenu za jednotlivé konkrétní úkony, například za vyšetření a léčbu bolavého ucha, protože každý typ zánětu zvukovodu vyžaduje jiný přístup a jiné léčivo. Někdy je nutné udělat mikroskopické vyšetření stěru ucha k určení původce, někdy je nutná kultivace v laboratoři, někdy stačí domácí léčba preparáty na výplach zvukovodu. A všechny tyto varianty se samozřejmě liší cenou.

Pokud budete mít zájem o chirurgický zákrok na našem pracovišti, cenu Vám zhruba řekneme po zvážení a vyšetření pacienta, kdy podle zdravotního stavu zvolíme vhodnou kombinaci anestetik a rozsah a typ zákroku a event.. i nutný rozsah předoperačního vyšetření jako například vyšetření krve u starších nebo potenciálně komplikovaných pacientů.

Ceny jsou uvedeny včetně DPH.

Položka Cena
Očkování proti vzteklině
320,-
Očkování psa proti psince, parvoviróze, parainfluenze, hepatitidě/laryngotracheitidě a leptospiróze (DHPPi+L)
410,- až 450,- dle použité vakcíny
Očkování kočky Nobivac Tricat (vakcína proti kaliciviróze, panleukopenii a rhinotracheitidě)
425,-
Očkování kočky Purevax RCP (inovovaná vakcína proti kaliciviróze, panleukopenii a rhinotracheitidě)
470,-
Očkování kočky Purevax RCPCh (vakcína proti kaliciviróze, panleukopenii, rhinotracheitidě a chlamydióze)
610,-
Očkování králíka proti moru a myxomatóze (Pestorin Mormyx)
160.-
Očkování králíka proti moru a myxomatóze inovovanou vakcínou s prodlouženým účinkem a novými kmeny virů (Nobivac Myxo-RHD)
365,-
USG vyšetření základní (např.: dg. březosti, vyšetření močového měchýře, prostaty, jater, dělohy, apod.)
350,-
Zhotovení jedné fotografie z USG vyšetření (např. fotka štěňat)
50,-
USG vyšetření specializované (je potřeba se na toto vyšetření objednat, zahrnuje detailní vyšetření orgánů dutiny břišní včetně měření jejich velikosti)
800,-
Vyšetření krve biochemické (stanovení 14 parametrů) veterinárním přístrojem přímo v ambulanci na počkání, včetně odběru krve a vyhodnocení
950,-
Vyšetření krve hematologické veterinárním přístrojem přímo v ambulanci na počkání, včetně odběru krve a vyhodnocení
390,-
Kastrace kočky (vynětí vaječníků, dle potřeby i dělohy) včetně vytažení stehů
1250,-
Kastrace kocoura
850,-
Kastrace feny (cena zákroku se značně liší podle hmotnosti a tím i množství použitých anestetik a léčiv) včetně vytažení stehů
od 4.500,-
Čipování (používáme nejmenší čipy, které jsou momentálně na trhu), včetně registrace čipu
570,-
Čipování a vystavení PetPasu včetně registrace čipu i pasu
810,-
Odstranění zubního kamene ultrazvukem v hluboké sedaci (cena se do velké míry odvíjí od hmotnosti zvířete a tím spotřebovaných anestetik a analgetik, dále od stavu chrupu, zda je nutné některé zuby trhat, zda je nutné dáseň po vytrženém zubu šít, apod.)
od 1.250,-
RTG vyšetření (2 snímky)
550,-
Dornova metoda (délka 1 hodina)
550,-

Od 1.3.2017 je naše ambulance v systému EET a máme povinnost o této skutečnosti informovat i na webových stránkách: Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.